Miłość do pięknych wnętrz

Moja miłość do pięknych rzeczy i pasja upiększenia miejsc, w których przebywamy sprawiła, że otworzyłam firmę zajmującą się aranżacją wnętrz i tworzeniem wyjątkowych dodatków. W projektowaniu stawiam na klasykę, jasne kolory i naturalne materiały, takie jak drewno, metal szkło, cegła. Lubię styl klasyczny, ponadczasowe rozwiązania okraszone niepowtarzalnymi dodatkami i oryginalnymi detalami.

Uwielbiam wnętrza urządzone w stylu Hampton - charakterystycznym stylu amerykańskich domów położonych nad oceanem, niedaleko Nowego Jorku. Zapraszam do współpracy mieszkańców Wrocławia i całego Dolnego Śląska. Wspólnie stworzymy piękną, funkcjonalną przestrzeń do życia, zabawy i pracy.


Miłość do roślin i i natury

Druga z moich pasji, zaszczepiona jeszcze w dzieciństwie przez mojego tatę to miłość do roślin i ich pielęgnowania, a także do natury- lasów i jezior, wśród których spędzałam każde wakacje odkąd pamiętam. Dzięki tej miłości powstał pomysł na tworzenie lasów zamkniętych w słojach. Najpierw robiłam je dla siebie i dla rodziny. Jakiś rok później powstał pomysł, żeby dzielić się tą pasją z innymi i tworzyć te przepiękne kompozycje na większą skalę.

Wielka chęć dzielenia się wiedzą na temat roślin i ich sekretnego życia zaowocowała warsztatami, które prowadzę i które cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Uczestnicy warsztatów wychodzą z nich zadowoleni i zrelaksowani, z przepięknym, stworzonym przez siebie lasem w szklanym słoju. Zapraszam do mojego sekretnego świata roślin i zapachu mchu, który jest na wyciągnięcie ręki.